Найкращі музеї Шарджі


  1. Главная
  2. Новости
  3. Найкращі музеї Шарджі
У культурній столиці арабського світу - Шарджі - знаходиться більше 20 різних музеїв!
Ми склали топ 5 обов'язкових для відвідування:
 
  • Історичний комплекс «Серце Шарджі» - район в центрі міста, відтворений за прикладом стародавніх будівель. На його території розташовано декілька музеїв, в тому числі Форт Аль хісна, Музей спадщини Шарджі і Музей школи Ель Еслах.
  • Музей ісламської цивілізації з безцінною колекцією артефактів (від рукописного Корану до стародавніх знарядь праці), зразками старовинного одягу, прикрас і предметів інтер'єру з VII століття.
  • Музей мистецтва, в якому зібрані твори образотворчого мистецтва з особистих колекцій шейхів. Крім постійної експозиції в музеї часто проходять міжнародні покази і виставки сучасних художників з усього світу.
  • Акваріум Шарджі - музей підводного світу Перської та Оманської заток. Акваріуми з морськими мешканцями розташовані на стелі, стінах і підлозі - неймовірне відчуття подорожі по дну океану.
  • Музей археології включає колекцію старовинних артефактів, виявлених при розкопках на території Шарджі. Експозиції йдуть у хронологічному порядку - переходячи із залу в зал, можна простежити, як змінювалося життя місцевих жителів від кам'яного віку до наших днів. Для дітей обладнана спеціальна «пісочниця», в якій юні археологи можуть знайти заховані екскурсоводом стародавні скарби.

Заказать тур?