Флот авіакомпанії SkyUp Airlines базуватиметься в аеропорту «Бориспіль»


  1. Главная
  2. Новости
  3. Флот авіакомпанії SkyUp Airlines базуватиметься в аеропорту «Бориспіль»

Флот авіакомпанії SkyUp Airlines базуватиметься в аеропорту Бориспіль.

З 31 березня флот українського лоукостера SkyUp Airlines буде базуватися в Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Раніше літаки авіакомпанії розміщувалися на території Міжнародного аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського.

«SkyUp Airlines розвивається дуже динамічно, у планах компанії – збільшення флоту та кількості напрямків. Для реалізації стратегії розвитку компанії нами було прийняте рішення про розміщення літаків SkyUp Airlines на території аеропорту “Бориспіль”, в терміналі F, який після ремонту та деяких змін буде відкритий наприкінці березня. Для SkyUp Airlines це наступний крок у відкритті нових напрямків та збільшенні частот», – прокоментував подію Євген Хайнацький, генеральний директор українського лоукостера SkyUp Airlines.

Зміна аеропорту суттєво не вплине на графіки виконання запланованих рейсів - уся польотна програма буде виконана за графіком, пасажири не відчують дискомфорту в зв’язку зі змінами. Перенесення рейсів до нового аеропорту відбуватиметься поступово, про що пасажирів буде проінформовано завчасно.

 


Заказать тур?